O NAS

O nas

e3231dd7-9fad-49cf-aa49-641cebfaefc5

JARKOWSKI AGROHANDEL to firma rodzinna która powstała w 1997 roku. Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrywanie gospodarstw rolnych. Specjalizujemy się w obsłudze hodowców bydła w artykuły niezbędne do zapewnienia najwyższej jakości pozyskiwanego mleka i mięsa.

Innowacyjność w działaniu, fachowe doradztwo, staranna kontrola jakości, szeroka gama produktów oraz konsekwentne dążenie do określonych celów sprawiło, że w stosunkowo krótkim czasie staliśmy się znaną i cenioną firmą w branży rolniczej.

Od początku naszego istnienia intensywnie się rozwijamy. Progres naszej firmy polega na rozszerzaniu działalności zarówno terytorialnie, jak i w zakresie oferowanych przez nas produktów i usług.Obecnie posiadamy do dyspozycji naszych klientów trzy terenowe oddziały handlowe.

W ramach współpracy gwarantujemy bezpłatne doradztwo z zakresu hodowli zarówno poprzez organizację szkoleń jak i indywidualne rozwiązywanie problemów bezpośrednio w gospodarstwie. Satysfakcja hodowcy jest naszym nadrzędnym celem, co staramy się osiągnąć poprzez profesjonalne i partnerskie podejście do klienta.

BANER-MISTRZ-AGROLIGI-wwww-